Havelsan Helikopter Simülatörü

Genel Maksat Helikopterleri

Pilotlarının Tip İntibak Harbe Hazırlık, Harbe Hazırlık idame eğitimlerinde ve Standardize / Alet Kart kontrollerinde yüksek doğrulukta ve sıfır riskli eğitim ortamı yaratmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir.
S-70A-28D/DSAR BLACKHAWK HELİKOPTERİ SİMÜLATÖRLERİ
AS 532 COUGAR HELİKOPTERİ SİMÜLATÖRÜ
AW139 HELİKOPTERİ SİMÜLATÖRÜ

Deniz Görev Helikopterleri
Deniz Görev Helikopterleri Simülatörleri, pilotların Tip İntibak, Harbe Hazırlık, Harbe Hazırlık idame eğitimlerinde ve Standardize / Alet Kart kontrollerinde yüksek doğrulukta ve sıfır riskli eğitim ortamı yaratmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir.

Taarruz ve Taktik Keşif Helikopterleri
ATAK Helikopteri Simulatörü (ATAKSİM) Projesi ile K.K.K’lığı envanterine girecek olan T129 ATAK Helikopteri konfigürasyonuna sahip Eğitim Sistemi’nin K.K.K’lığına anahtar teslim tedarikinin sağlanması amaçlanmaktadır.

T129 ATAK Helikopteri Simülatörleri (ATAKSİM)

Aviyonik Tanıtım Eğitim Sistemi
Aviyonik Tanıtım Eğitim Sistemi, intibak ve tazeleme eğitimlerini yüksek doğruluktaki sentetik senaryolar ile bütünleşik olarak sağlamak için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Dağıtık Görev Eğitimi
Taktik Kontrol Merkezi, çeşitli eğitim yardımcıları ile bütünleşik olarak çalışabilen çoklu kol uçuş harekatı ve yüksek tehdit/elektronik harp ortamında uçuş gibi taltik senaryoların sentetik ortamda kontrol ve koordinasyonunu sağlamaktadır.

Bilgisayar Tabanlı Eğitim Sistemi
Bilgisayar Tabanlı Eğitim Sistemi (BTES); Bilgisayar ortamında görsel ve işitsel nesneler tarafından desteklenen bir eğitim programıdır. BTES, bireysel ve toplu eğitimlerde kullanılmak üzere interaktif bir öğrenme ortamı ile gelişmiş görsel yardımcıları birleştirerek sunar.

Havelsan helikopter Simulatoru
Havelsan Helikopter Simulatoru
Havelsan helikopter Simulatoru
Havelsan Helikopter Simulatoru

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir