YTÜ SST Savunma Sanayi Zirvesi

Başlangıç tarihi: 29 Mart 2021
Bitiş tarihi: 30 Mart 2021
Zaman: 00:00 - 00:00
Konum: Online
Etkinlik

Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu Savunma Sanayi Zirvesi kayıtları başladı!

29-30 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleşecek etkinliğimize kayıt olarak savunma sanayi ve teknoloji alanlarına yön veren firmalardan konuşmacılarla bir araya gelerek ufkunuzu genişletecek oturumlara katılabilirsiniz!

Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu olarak sektörün öncü firmalarını ağırlayacağımız etkinliğimiz için heyecanlı bekleyiş başladı.

Savunma Sanayi Zirvesi, ülkemiz için öncelikli ve kritik olan teknolojiler hakkında katılımcılarına deneyimin ve teknik bilginin aktarıldığı bir ortam sunmaktadır.

Alanlarında uzman konukların algı ve perspektif güçlendirecek konuşmaları eşliğinde katılımcı firmaların çalışma ortamlarının, ürünlerinin ve üretim süreçlerinin öğrenileceği, sektör yeniliklerinin aktarılacağı bir etkinlik gerçekleştirilecektir.

Online ortamda interaktif gerçekleşecek etkinliğimizde merak ettiğiniz sorulara cevaplar bulabilir, iş hayatını yakından görme fırsatı elde edebilirsiniz. Etkinlik çekiliş sponsorları ile yapılacak çekilişlere katılarak sürpriz hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Savunma Sanayi Zirvesi Etkinliğimiz herkesin katılımına açık, ücretsiz ve sertifikalıdır!

Kayıt: https://biolinky.co/yildizsst

YTÜ SAVUNMA SANAYİ ZİRVESİ

Savunma Sanayi Zirvesi başlıyor!

Yıldız Teknik Üniversitesi Savunma Sanayi Teknolojileri Topluluğu tarafından düzenlenen Savunma Sanayi Zirvesi etkinliğinin ilk gününde alanında lider ve trendleri belirleyen firmalardan değerli misafirler ağırlanıyor. Bugünkü programlarında deneyimlerini ve sektöre ilişkin önemli bilgileri bizlerle paylaşacak firma ve katılımcılar:

– Açılış konuşmasında Savunma Sanayii Başkanı Prof.Dr. İsmail Demir

– İlk oturumunda TUSAŞ firmasından Sistem Mühendisliği Müdürü Yasin Kaygusuz

– İkinci oturumunda TÜBİTAK SAGE firmasından İş Geliştirme ve Strateji Birim Amiri Murat Yaşar Özen

– Üçüncü oturumunda FNSS firmasından Proje Müdürü Mustafa Kaplan

– Dördüncü oturumunda ASISGUARD firmasından Elektronik Sistem ve Tasarım Müdürü Cemil Kesik

Etkinliğe youtube kanalı üzerinden katılabilir, sertifika almak için oturum sırasında paylaşılan formları doldurabilirsiniz.

Youtube Kanalı: https://lnkd.in/g9_GfXp

Etkinliğe özel düzenlenecek Siber Güvenlik Farkındalık Eğitimi, İHA-1 ve İHA-0 Eğitimi, Savunma Sanayi Temel Proje Yönetimi Eğitimi gibi pek çok eğitimin; kamuflaj çanta, taktik akıncı çantası, tişört, termos