İzmir Enerji Zirvesi 20

Başlangıç tarihi: 29 Şubat 2020
Bitiş tarihi: 1 Mart 2020
Zaman: 00:00 - 00:00
Konum: Prof.Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi
Etkinlik

Ege Üniversitesi IEEE Power and Energy Society tarafından düzenlenen ‘İzmir Enerji Zirvesi’20’ 29 Şubat – 1 Mart tarihlerinde düzenlenecek. İlki 2017 yılında düzenlenen ve giderek büyük kitlelere ulaşan etkinlik bu yıl 4’üncü kez kapılarını ziyaretçilerine açacak.

29 Şubat günü Ege Üniversitesi Rektörünün açılış konuşmasıyla etkinliğimiz başlayacak. Sonrasında, enerji sektöründe önde gelen katılımcı firmalarla konferans gününe devam edilecek. Elektrik Üretim, İletim ve Dağıtımı TÜPRAŞ özel oturumu, Küresel Enerji Politikaları ve İklim Değişikliği oturumları olacak. Bunların yanında Savunmada Enerji, Yenilenebilir Enerji ve Geleceğin Enerji Teknolojileri panelleri yer alacak. Ayrıca fuaye alanında sponsor firma standları bulunacak. 1 Mart günü alanında uzman kişiler tarafından Eğitimler gerçekleşecetir.

İki günlük etkinliğin ilk gününde ASELSAN, ROKETSAN, ASPİLSAN ENERJİ, ZORLU ENERJİ, SIEMENS GAMESA, EATON, GDZ ELEKTİRİK, TÜPRAŞ gibi enerji sektöründe önde gelen birçok şirketten saygın mühendislerin katılımlarıyla konferanslara ve “Yenilenebilir Enerji”, “Geleceğin Enerji Teknolojileri” ve “Savunmada Enerji” gibi trend konularda panellere; ikinci günde ise enerji alanında uzman akedemisyen ve mühendislere 13 parelel eğitime yer verilecektir.

İzmir Enerji Zirvesi 2020