SAHA EXPO 2021 Savunma Havacılık ve Uzay Sanayii Fuarı

Başlangıç tarihi: 10 Kasım 2021

Bitiş tarihi: 13 Kasım 2021

Zaman: 10:00 - 18:00

Konum: İstanbul Fuar Merkezi

Fuar

SAHA İstanbul Savunma, Havacılık, Uzay ve sanayi Kümelenmesi tarafından organize edilen ve ilki 2018 yılında gerçekleştirilen SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’nın ikincisi 10-13 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılması kararlaştırılan fuar, savunma, havacılık, denizcilik ve uzay sanayine yönelik üretim yapan ana platform üreticilerinin, tedarikçilerin ve bu sektörlerde tedarikçi olarak yer almak isteyen firmaların bir araya geldiği bir platform olacak. Türkiye’nin savunma, havacılık, denizcilik ve uzay endüstrisinde yerli üretim potansiyelinin sergileneceği, milli teknoloji hamlesine önemli katkılar sağlayacak işbirliklerinin gerçekleştirileceği SAHA EXPO, Türkiye’nin hemen her bölgesinden ziyaretçilere, Dünyanın farklı ülkelerinden gelecek sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak.

2 yılda bir yapılması kararlaştırılan fuar ,savunma, havacılık, denizcilik ve uzay sanayine yönelik üretim yapan ana platform üreticilerinin, tedarikçilerin ve bu sektörlerde tedarikçi olarak yer almak isteyen firmaların bir araya geldiği bir platform.

Türkiye’nin savunma, havacılık, denizcilik ve uzay endüstrisinde yerli üretim potansiyelinin sergileneceği, milli teknoloji hamlesine önemli katkılar sağlayacak işbirliklerinin gerçekleştirileceği  SAHA EXPO 2021, Türkiye’nin hemen her bölgesinden ziyaretçilere, Dünyanın farklı ülkelerinden gelecek sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak.

  • İhtisas Fuarı olan SAHA EXPO ilk 3 gün (10-11-12 Kasım 2021) sadece sektör profesyonellerine davetiye ile açıktır. Davetiyesiz gelen sektör temsilcileri için fuar giriş ücreti 50 TL’dir.
  • Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Teşkilatı mensupları fuar süresince davetiyesiz ve ücretsiz olarak fuara giriş yapabilirler
  • 13 Kasım 2021 Cumartesi halk günüdür ve giriş ücretsizdir.
  • 18 yaşından küçükler, ilgi alanı itibari ile fuara alınamamaktadır.
  • Fuar alanına silahla giriş kabul edilmeyecektir.
  • Fuar girişinde kimlik ibraz etmek zorunludur.
 
SAHA Istanbul
SAHA İstanbul Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi tarafından organize edilen dünyanın ilk 3 boyutlu Sanal Savunma Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı SAHA EXPO’ya hoş geldiniz! Bu fuar gerçek bir fuarın tüm fonksiyonlarına sahiptir. Sanal Fuarda, gerçek bir fuarda olduğu gibi stantlar arasında gezebilir, ürünleri ve katalogları inceleyebilir, kartvizit değişimleri yapabilir, ürünlere ve firmalara ait tanıtım videolarını izleyebilirsiniz. SAHA EXPO’da ayrıca alım heyetleri, delegasyonlar, katılımcı firmalar ve firmalar tarafından davet edilen profesyoneller arasında ikili görüşmeler de yapılacak. Fuar 3 ana salondan oluşmaktadır. Fuara girdikten sonra bu salonları ayrı ayrı gezebilir veya menüleri kullanarak ilgi duyduğunuz firmaların stantlarına doğrudan ulaşabilirsiniz. Bu benzersiz deneyim için aşağıdaki linkten kayıt yaptırınız

https://sanalfuar.sahaexpo.com/