SEDEC Security&Defence Konferans Fuar ve B2B

Başlangıç tarihi: 15 Eylül 2020

Bitiş tarihi: 17 Eylül 2020

Zaman: 08:00 - 18:00

Konum: Ankara ATO Congerisum

Etkinlik

Etkinlik Hakkında

Sloganı, “Kısa sürede doğru kişiler, doğru işler!” olan SEDEC:

Anayurt Güvenliği, Sınır Güvenliği, İç Güvenlik ve Savunma Sistemleri konularında Uluslararası ve Ulusal tüm oyuncuları bir araya getiren, konferans, ikili iş görüşmeleri ve sergi organizasyonudur.

Savunma Sanayii Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Kara, Hava, Deniz Kuvvetleri, Jandarma gibi ihtiyaç makamlarını, üreticiler ile direk bağlantıya geçiren, büyük platform üreticilerinin KOBİ seviyesinde tedarik zinciri bağlantılarını en kısa sürede sağlayan etkin bir platformdur.

 • Silah Sistemleri
 • Sınır Güvenliği Platformları
 • Savunma Sistemleri
 • İzleme Sistemleri
 • Giriş Kontrol Sistemleri
 • Komünikasyon Sistemleri
 • Simülasyon Sistemleri
 • Otonom sistemler, İHA
 • Optik/ Kamera
 • Eğitim Simülasyon
 • Acil-Kurtarma Sistemleri
 • Personel Koruyucu Sistemler
 • Dedektörler
 • Güvenli Şehir Sistemleri

konularında çalışan;

Kamu, askeri kurum ve kuruluş temsilcileri, ana sanayi temsilcileri, KOBİ ve yan Sanayi sahipleri, çalışanları, kümeler, sanayi ve ticaret odaları

Sergi

Sınır Güvenliği, Anayurt Güvenliği, İç Güvenlik alanında son teknolojiye sahip ürünlerin, hem Devlet hem de özel sektörden, ulusal ve uluslararası ihtiyaç makamları ile alıcıları buluşturmayı amaçlamaktadır. Ayrıca Savunma Sanayi tedarik zincirinde olan orta ve küçük işletmeler, savunma ana sanayi platform üreticilerine ürün ve kabiliyetlerini gösterme şansı yakalayacaklardır.

Konferans

Sektörün önde gelen yerli ve yabancı konuşmacıları, sektöre yön verenler, teknoloji yaratanlar, karar vericilerin 5 oturumda yapacağı sunumlar ve paneller ile anayurt güvenliği, sınır güvenliği,  insansız hava araçları, toplumsal olaylara müdahale araçları, tedarik zinciri güvenli şehirler kavramlarının tek tek alındığı sektör profesyonellerinin katıldığı etkin konferansı kaçırmayın.

İkili Görüşmeler

Tüm tedarik makamlarının, satınalmacıların diğer taraftan üreticiler ile önceden istedikleri kişiler ile birebir toplantı yapmalarını sağlayan çok etkin ve direk iş odaklı bir platformdur. Savunma ve Güvenlik Sektörlerinde yerli ve yabancı satınalmacılar ile sektörde tasarım, üretim yapan firmalar arası ikili iş görüşmeleri organizasyonudur.

Güvenlik ve Savunma Sektörlerin İhtiyaçlarının İhtiyaç Makamların ve Orijinal Ekipman Üreticilerinin, proje yöneticilerinin önceden planlanmış takvimde, direk üretici ve doğru kişilerle, tamamen iş odaklı birebir toplantıları içeren çok etkin bir platformdur.

Fuar

Sınır Güvenliği, Anayurt Güvenliği, İç Güvenlik alanında son teknolojiye sahip ürünlerin, hem Devlet hem de özel sektörden, ulusal ve uluslararası ihtiyaç makamları ile alıcıları buluşturmayı amaçlamaktadır. Ayrıca Savunma Sanayi tedarik zincirinde olan orta ve küçük işletmeler, savunma ana sanayi platform üreticilerine ürün ve kabiliyetlerini gösterme şansı yakalayacaklardır.

Etkinlik Takvimi

Etkinliğin ilk gününde; anayurt güvenliği, sınır güvenliği ve iç güvenlik sistemlerinin tedarik zinciri konularını kapsayan bir konferans gerçekleşecek.

15 Eylül 2020 Salı
08:30 – 09:30 Kayıt
09:30 – 10:30 Açılış Töreni
10:30 – 12:30 Konferanslar
12:30 – 14:00 Öğle Yemeği
14:00 – 18:00 Konferanslar, Fuar Ziyareti, B2B
18:30 – 22:00 Gala Gecesi

16 Eylül 2020 Çarşamba
08:00 Fuar Alanı Açılışı
09:00 – 18:00 İkili İş Görüşmeleri, Fuar Alanı Ziyaretler
10:00 – 12:00 Çalıştaylar

17 Eylül 2020 Perşembe
08:00 Fuar Alanı Açılışı
09:00 – 18:00 İkili İş Görüşmeleri, Fuar Alanı Ziyaretleri