High Tech Port by MÜSİAD

Başlangıç tarihi: 21 Kasım 2018

Bitiş tarihi: 24 Kasım 2018

Zaman: 10.00-18.00

Konum: Cnr Expo Fuar Merkezi Yeşilköy

Fuar

17. MÜSİAD Expo, 21-24 Kasım 2018 tarihleri arasında T.C. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

4.High Tech Port by MÜSİAD, bu yıl uluslararası bir nitelik kazanarak Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Umman, Kuveyt, Ürdün, Cezayir, Tunus, Fas, Malezya, Endonezya, Pakistan, Şili, Kolombiya ve Brezilya Savunma Bakanlıkları ile Silahlı Kuvvetlerinin katılımlarıyla savunma sektörü pazarını; bu ülkelerin havayolları ve Airbus, Boeing, Lockheed Martin gibi üretici firmalar da havacılık pazarını geliştirmek için fuarda yerlerini alacaklar.

4.High Tech Port by MÜSİAD, bir yandan uluslararası iş geliştirmenin yolunu açarken, bir yandan da Türkiye’nin stratejik kazanımlarının gelişmesi için T.C. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesi ve katılımları ile 15 ülkeden savunma ve havacılık alanlarında uluslararası delegasyonun katılımıyla 21 – 24 Kasım 2018 tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleştirilecektir.

Ülkemizin son 10 yılda milli savunma sanayii ve kendi teknolojisini üretebilme alanlarında gerçekleştirdiği atılım vesilesiyle ürettiği ürün ve projeler bu fuarda sergilenecektir.